Балога: Рішення суду по вилученню мандатів немає

Ольга Бондаренко
12 червня 2013р. 14:45

Рішення суду щодо позбавлення карток і депутатських посвідчень Павла Балоги та Олександра Домбровського - немає і його ще ніхто не бачив. Про це у Фейсбуці написав позафракційний депутат Віктор Балога.

"Рішення суду немає і його ще ніхто не бачив. Є лише слова окремої людини, яка багато разів видавала бажане за дійсне. Навіть якщо такий судовий процес мав місце, то, не знаю як колегу Домбровського, але нас, як третю сторону, про нього не повідомили, хоча зобов’язані це зробити в порядку ч. 2 ст.53 Кодексу адміністративного судочинства. Це означає, що засідання або не було, або розгляд справи проходив з грубими порушеннями в кращих традиціях Вишинського. Але так, чи інакше ми розцінюємо це як чергову спробу політичного тиску, яка все одно не буде мати жодного успіху", - написав Балога.

Вдень екс-депутат Юрій Кармазін заявив про те, що Окружний адмінсуд Києва зобов'язав голову Верховної Ради Володимира Рибака вилучити посвідчення у народних депутатів Олександра Домбровського і Павла Балоги. 8 лютого Вищий адміністративний суд забрав у цих депутатів депутатські повноваження. Павло Балога пройшов до Ради від Закарпаття, проте вже у перший день її роботи вийшов зі списків Партії регіонів. Олександр Домбровський переміг на виборах у Вінниччині, де його підтримував Порошенко, і він також не написав заяву на вступ до Партії регіонів.

Теги: Київ , депутати , Балога , Домбровський , повноваження