Хліборобів-голодувальників запросили в КМДА

Ольга Бондаренко
12 червня 2013р. 17:49

Хліборобів-голодувальників запросили в КМДА

Працівниць Хлібокомбінату № 12, які оголосили голодування під стінами Кабінету міністрів, запросили на засідання Київської міськдержадміністрації за участі першого заступника голови КМДА Анатолія Голубченка. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" з місця події.

Як передає журналіст "Свідомо", на засідання КМДА планують піти 8 працівників Хлібокомбінату та ще 4 правозахисники. Активісти заявляють, що готові відвідати засідання лише за умови допущення до нього представників засобів масової інформації.

Зранку біля Кабміну хліборобами було оголошено безстрокову акцію протесту, у зв’язку з умисним доведенням Хлібокомбінату № 12 до банкрутства, звільненням 426 працівників. За словами мітингарів, з 14 хлібокомбінатів Київщини наразі закрито принаймні 8, ще кілька перебувають під загрозою закриття.Раніше стало відомо, що "Київхліб" закрив потужний "Булочно-кондитерськй комбінат" на Політесі. Замінити "солодке виробництво", за планом, має 12-й хлібозавод, у котрого вже відібрали хлібну продукцію. Співробітники "БКК", хлібного цеху 12-го заводу та декількох інших заводів, що входять в "Київхліб", кажуть – їх закривають на догоду конкурентам з "Кулиничей". Хлібороби вже пікетували "Київхліб" та влаштовували акцію протесту, але це не допомогло.


Теги: голодувальники , акція , протест , Київ