Суд закріпив перемогу у Василькові за регіоналом

Ольга Бондаренко
12 червня 2013р. 18:55

Київський апеляційний адмінсуд залишив без задоволення скаргу партії "УДАР" та кандидата на посаду мера Василькова Сергія Сабова щодо оскарження результатів виборів. Про це повідомили у прес-службі "УДАРу".

Згідно з постановою суду, позивач Сабов не зміг довести факти фальсифікацій під час голосування та підрахунку голосів. "Суд підтримав позицію Васильківського виборчкому: якщо фальсифікації на виборчих дільницях не перевищують 10% (що є підставою для визнання голосування недійсним), то на них можна не звертати уваги, не встановлювати їхні причини та їхній вплив на результати виборів", - заявили в "УДАРі". Також Сергій Сабов заявив, що має намір позиватися до Європейського суду з прав людини.

3 червня лідер партії "УДАР" Віталій Кличко заявив, що вибори у Василькові відбулися з безпрецедентними порушеннями і махінаціями. На виборах міського голови у Василькові найбільшу кількість голосів отримав кандидат від Партії регіонів Володимир Сабадаш. Він отримав 30,39% або 3 тисячі 395 голосів виборців. Президент Віктор Янукович вже підписав указ про звільнення Сабадаша з посади голови Васильківської районної державної адміністрації Київської області. Теги: вибори , Київ