Янукович не проти публічної зустрічі з опозицією

Ольга Бондаренко
12 червня 2013р. 19:30

Президент Віктор Янукович не висловлював жодних застережень щодо формату можливої зустрічі з лідерами опозиції, зокрема присутності на ній представників засобів масової інформації. Про це повідомив представник президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко.

Окрім цього, Мірошниченко повідомив, що для організації зустрічі з президентом керівники парламентських фракцій повинні сформулювати свої пропозиції стосовно часу зустрічі, а також переліку питань, передає ВВС.

6 червня опозиція заблокувала трибуну парламенту з вимогою звіту в Раді президента Віктора Януковича, який натомість звернувся до депутатів через письмове послання. 7 червня лідер фракції "Партії регіонів" Олександр Єфремов на брифінгу заявив про те, що у зв'язку із цим, у Раді готується проведення позачергового засідання. 10 червня Янукович повідомив, що погоджується на зустріч з лідерами парламентських фракцій, проте лідер "УДАРу" Віталій Кличко заявив, що не братиме участі в кулуарних розмовах. 11 червня опозиція ще раз наголосила на публічній зустрічі з президентом Віктором Януковичем за участі представників засобів масової інформації. 


Теги: Київ , Янукович , опозиція , ЗМІ