Справу Тітушка передали до суду

Ольга Бондаренко
12 червня 2013р. 19:57

Прокуратура Шевченківського району Києва затвердила та направила до суду обвинувальний акт стосовно 20-річного мешканця Білої Церкви, котрий підозрюється у хуліганських діях та умисному перешкоджанні діяльності журналістів під час мітингів 18 травня. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі прокуратури.

Справу розглядатимуть у Шевченківському райсуді. Обвинуваченому обрано запобіжний захід у вигляді застави в сумі 22 940 гривень. "Досудове розслідування стосовно інших трьох осіб, що також підозрюються у хуліганських діях та умисному перешкоджанні", - йдеться у повідомленні.

11 червня у міліції повідомили про встановлення чотирьох підозрюваних, які приймали участь у побитті журналістів 18-го травня. Тоді журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера Влада Соделя побили біля Софійської площі. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті також зявилося відеозвернення Вадима Тітушка, у якому він стверджує, що його найняла опозиція і він журналістів не бив. Журналісти створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів. Колеги Сніцарчук і Соделя з різних видань і телеканалів провели вже декілька акцій на підтримку журналістів, в тому числі - і кількаденне ночування під будівлею Міністерсва внутрішніх справ. Вони вимагають справедливого розслідування справи і покарання винних.

 

Теги: напад на журналіста , Київ