У КМДА розказали де може поповзти земля

Ольга Бондаренко
13 червня 2013р. 7:15

У Київській міськдержадміністрації назвали найбільш зсувонебезпечні ділянки у Києві. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі КМДА.

Таким чином, статус надзвичайної ситуації регіонального рівня отримали ділянки на вулиці Академіка Кащенка, 154, біля садиб на вулиці Адмірала Ушакова, 26, 24, 22, в Учбовому провулку, 7 - в Голосіївському районі; поблизу Фролівської гори в Подільському районі; біля Батиєвої гори на розі вулиць Локомотивної та Краснодонської, на розі вулиць Провідницької та Радісної, в районі Совських ставків на вулиці Радченка, на території Олександрівської клінічної лікарні - в Солом’янському районі; поблизу Петрівського яру між територіями ГБК «Вільний» (вулиця Кудрявська, 39) та ГБК «Сигнал» (вулиця Петрівська, 32-34) - в Шевченківському районі; на території біля озера Глинки поблизу провулку Філатова і бульвару Дружби Народів та на дніпровських схилах.

12 червня у КМДА повідомили, що через проведення першочергових протизсувних заходів можуть закрити Паркову дорогу. 10 червня очільник КМДА Олександр Попов заявив, що на негайні роботи з ліквідації наслідків та зупинення подальшого процесу зсувів у Києві потрібно від 50 до 100 мільйонів гривень. Натомість перший заступник Попова Анатолій Голубченко заявив, що Київ зовсім не має коштів на проведення протизсувних заходів. 


Теги: зсуви , Київ , КМДА