Податкова заблокувала 60 млн грн на WebMoney.UA

Ольга Бондаренко
13 червня 2013р. 7:25

Податкова заблокувала 60 млн грн на WebMoney.UA

Податкова заблокувала більше 60 мільйонів гривень на рахунках системи онлайн-платежів WebMoney.UA. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі Міністерства доходів і зборів.

Причиною блокування рахунків податківці називають те, що правила діяльності даної платіжної системи не погоджувалися з Нацбанком. Також у повідомленні йдеться про вилучення великої кількості комп’ютерної техніки, яка забезпечувала діяльність платіжної системи. "Наразі слідчі дії тривають. Після їх завершення матеріали буде передано до суду для прийняття рішення відносно організаторів злочинної схеми", - повідомили у Міндоходів.

12 червня київський офіс системи інтернет-розрахунків "WebMoney.UA", а також домівки кількох топ-менеджерів компанії - обшукали, було вилучено сервіри компанії. Варто зазначити, що з 2009 року Нацбанк відмовляється погоджувати правила роботи WebMoney в Україні, не вважаючи її системою онлайн-платежів. У жовтні 2012 року парламент ухвалив закон, що посилює контроль за функціонуванням систем електронних грошей. Емітувати їх відтепер можуть тільки банки.

 

 

 

Теги: Київ , Міндоходів , податкова , гроші