МОЗ віддало людям Бахтєєвої 41 млн на тендерах

Ольга Бондаренко
13 червня 2013р. 8:21

Міністерство охорони здоров’я за результатами тендерів уклало низку угод на придбання препаратів на 103,47 мільйонів гривень, з яких підряд на 40,79 мільйонів гривень отримало підприємство "Індар". Про це повідомляють "Наші гроші"

Одним з конкурентів "Індару" на тендері була фірма "МВВ Інструментс" -  Яни Хейфец (Ізраїль) та киянина Бориса Хейломського – батька Олександра Хейломського, який раніше був директором фірми і працював у Держкоммедбіопромі. Олександр Хейломський також є співзасновником компанії "Рідан" разом з Галиною Вишневською, нинішнім головою правління "Індару". Також Хейломський і Вишневська у Верховній Раді попереднього скликання працювали у комітеті з питань охорони здоров’я, при цьому Хейломський був радником голови комітету Тетяни Бахтєєвої.

З середини 2012 року завод "Індар", який виготовляє виключно інсуліни для діабетиків, виграв ще кілька тендерів МОЗу на поставку не пов’язаних з його профілем препаратів на загальну суму 265,78 мільйонів гривень. З урахуванням тендерів інших державних установ "Індар" у 2013 році отримав підряди вже на 259,84 мільйонів гривень, що у кілька разів більше ніж у будь-який з попередніх п’яти років. З урахуванням цих закупівель в 2013 році МОЗ вже провело тендери на 1 568,36 мільйонів гривень.

 

.

Теги: Київ , МОЗ , тендер , Наші Гроші