У Раді повоюють за мандати Балоги й Домбровського

Ольга Бондаренко
13 червня 2013р. 11:12

У парламенті готують апеляцію на рішення Окружного адмінсуду, який зобов'язав Рибака забрати посвідчення та картки у двох депутатів. Про це повідомив представник Верховної Ради в суді Анатолій Селіванов.

"Ми негайно подаємо апеляцію і будемо домагатися скасування незаконного, неправосудного рішення", - сказав Селіванов  виданню "Комерсант Україна". Юрист наголосив, що рішення Вищого адміністративного суду, у невиконанні якого звинуватили спікера Володимира Рибака, було адресовано ЦВК, а не Верховній Раді.

 12 червня екс-депутат Юрій Кармазін заявив про те, що Окружний адмінсуд Києва зобов'язав голову Верховної Ради Володимира Рибака вилучити посвідчення у народних депутатів Олександра Домбровського і Павла Балоги. Віктор Балога заявив, що такого рішення суду немає. 8 лютого Вищий адміністративний суд забрав у цих депутатів депутатські повноваження. Павло Балога пройшов до Ради від Закарпаття, проте вже у перший день її роботи вийшов зі списків Партії регіонів. Олександр Домбровський переміг на виборах у Вінниччині, де його підтримував Порошенко, і він також не написав заяву на вступ до Партії регіонів.Теги: Київ , Балога , Домбровський , мандати