Суд не покарав кривдника донецького журналіста

Ольга Бондаренко
13 червня 2013р. 12:13

Суд не покарав кривдника донецького журналіста

Київський районний суд Донецька визнав директора регіонального спорткомплексу "Олімпійський" Геннадія Каліщука винним у нанесенні легких тілесних ушкоджень фотокореспонденту Ігорю Ткаченку і присудив покарання у вигляді штрафу в розмірі 1700 гривень. Проте суд вирішив звільнити Каліщука від покарання у зв´язку із закінченням терміну давності справи, повідомляє "Донецьк. Коментарі".

Таким чином, у Каліщука залишається судимість, але при цьому він звільнений від сплати штрафу та будь-якого покарання. Адвокат потерпілого Тетяна Іванова заявила, що покарання «занадто м´яке» і її клієнт буде подавати апеляцію.

Інцидент стався 2008 року під час фотозйомки на РСК "Олімпійський". Тоді  Каліщук під час матчу "Шахтар" – "Металіст" побив фотокора. Каліщук накинувся на Ткаченка з кулаками, заборонивши знімати президента "Шахтаря" Ріната Ахметова, який знаходився у VIP-ложі. Ткаченко отримав струс мозку. 2011 року Київський районний суд ухвалив звинувачувальний вирок щодо директора стадіону і зобов'язав його виплатити штраф. Апеляційний суд відмінив вирок райсуду і повернув справу на повторний розгляд. 

Фото: Цензор.Нет.

Теги: Київ , Донецьк , напад на журналіста