Керівником Енергоатому призначили Константинова

Ольга Бондаренко
13 червня 2013р. 12:35

Керівником Енергоатому призначили Константинова

Кабінет Міністрів України звільнив від виконання обов'язків президента Державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" Віссаріона Кіма і призначив на його місце Микиту Константинова. 

Константінов у 1994-2003 роках координував програми з ядерної безпеки та науково-технічного співробітництва представництва Європейської комісії в Україні, потім перейшов на роботу в Європейський банк реконструкції і розвитку, де у 2003-2006 роках був заступником керівника і керівником операцій ядерного відділення Фонду Північного виміру (Лондон). У 2006 році Константінов повернувся в Україну і по 2008 рік був першим віце-президентом з економічної політики та корпоративного розвитку НАЕК "Енергоатом".  З березня 2010-го по березень 2013-го працював заступником міністра палива й енергетики України.

Державне підприємство "Енергоатом" є оператором всіх діючих атомних електростанцій України. Відокремленими підрозділами "Енергоатому" є чотири атомні станції - Запорізька, Рівненська, Південноукраїнська та Хмельницька, а також "Атомпроектінжиніринг", "Атомремонтсервіс", "Науково-технічний центр", "Аварійно-технічний центр", "Атоменергомаш", "Атомкомплект", "Донузлавська ВЕС", "Укренергоефективність", "Складське господарство" та "Управління справами".

Теги: Київ , Енергоатом