КРАС не віддає МОЗу 27 млн штрафу за швидкі

Маша Землянська
13 червня 2013р. 15:39

КРАС не віддає МОЗу 27 млн штрафу за швидкі

Фірма КРАС досі не виплатила більше 27-ми мільйонів гривень штрафу Міністерству охорони здоров’я за невчасно поставлені карети швидкої допомоги. Таку відповідь отримало «Свідомо» від МОЗу.

«ТОВ «Фірма «КРАС» претензії не визнано та не сплачено», - йдеться у відповіді на наш запит. Також у МОЗі зазначають: у вересні 2012-го року Господарський суд постановив штраф з КРАСу стягнути. Компанія тричі подавала на апеляцію, але так і не добилася перегляду справи.

Справа стосується машин швидкої допомоги, договір про купівлю якихукладали у 2011-му році. За 216 карет Peugeot Boxer заплатили 140 мільйонів гривень, тобто по 649 тисяч за кожну. Крім того, що автівки було поставлено не вчасно, виникли підозри і щодо завищених цін на них. Висновками економічного та товарознавчого дослідження, що провів Київський науково-дослідний інститут судової експертизи, вартість однієї машини з вмонтованим обладнанням не мала перевищувати 465 тисяч. Всього ж збитків бюджету нарахували у 56 мільйонів гривень. До речі, щодо цієї закупівлі було відкрито кримінальне провадження. Мова йде про розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Що загрожує порушникам від семи років тюрми.

Теги: Київ , швидка допомога