Залізниця: Квитків в Крим вистачає

Максим Опанасенко
13 червня 2013р. 15:51

В розпал курортного сезону "Укрзалізниця" взялася моніторити кількість квитків на поїзди з Києва в різні частини Криму. Про це повідомляє їхня прес-служба.

Залізничники просять киян всю інформацію брати з їхнього офіційного сайту - http://booking.uz.gov.ua/, де можна побачити кількість вільних місць на поїзд і одразу забронювати квиток. Інформація, за даними прес-служби, тут оновлюється щосекунди. Наприклад, станом на 12:00 середи було більше 300 вільних місць на два поїзди з Києва до Сімферополя.

Також в "Укразалізниці" нагадили про бронювання: "Нагадуємо пасажирам, яким потрібно терміново виїжджати, що безпосередньо  у день відправлення знімається уся бронь на поїзди далекого сполучення: за добу до відправлення поїзда, наступний вид броні за 6 годин та за остання – 2 години до відправлення поїзда, після чого місця надходять у вільний продаж до усіх залізничних кас та он-лайн систем резервування та придбання квитків". І попросили правоохоронців пильніше стежити за людьми, що перепродають квитки на вокзалах.

 

 

 

Теги: Київ