Міліціонерів арештували за п'яного суддю

Максим Опанасенко
13 червня 2013р. 16:02

Двох міліціонерів Державної служби охорони було арештовано у Харкові. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на Державну службу охорони.

У середу міліціонери затримали п'яного суддю. "У середу на пульт централізованого спостереження Управління Держслужби охорони надійшов сигнал "Тривога" з одного із кафе міста Харкова. На місці події, у дворі вказаного кафе, до міліціонерів звернувся охоронець цього закладу, який повідомив, що в приміщенні кафе відбувається бійка.Підійшовши до кафе, працівники міліції побачили, як невідомий громадянин зі слідами крові на обличчі, який перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння, вдарив охоронця кафе", - йдеться в повідомленні.

Працівники міліції нібито намагалися припинити хуліганські дії. Але чоловік кинувся на одного з них, намагаючись вихопити зброю. "Діючи відповідно до вимог статті 13 та пункту 4 статті 14 Закону... працівники міліції застосували відносно правопорушника засоби фізичного впливу та наручники", - йдеться в повідомленні. Затриманий виявився 38-річним суддею районного суду. Його передали прокуратурі. І за її ж рішенням наступного дня заарештували і міліціонерів.

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко вже попросив генпрокурора Віктора Пшонку об'єктивно розібратися у ситуації.

 

Теги: Київ