Хліборобів-мітингарів пообіцяли не лишати роботи

Маша Землянська
13 червня 2013р. 16:37

Хліборобів-мітингарів пообіцяли не лишати роботи

Власник хлібокомбінату №12 депутат Владислав Атрошенко, працівники якого оголосили голодування через незгоду з рішенням закрити завод, пообіцяв не звільняти людей. Про це він повідомив колективу на спеціально зібраній зустрічі безпосередньо на комбінаті.

"Власник пообіцяв призупинити наказ про звільнення 426-ти працівників та не закривати завод", - розповіли "Свідомо" робітники "Київхліб". Одразу після зустрічі з власником, вони направились до Київміськадміністрації на зустріч з заступником голови Анатолієм Голубченком. Він в свою чергу дав обіцянку навіть після закриття підприємства, не лишити людей без зарплатні.

Наразі працівники хлібокомбінату №12 продовжують безстрокове голодування. Вони вимагають Кабінет міністрів та антимонопольний комітет звернути увагу на їхню проблему. Наразі з 13 хлібокомбінатів Київщини закрито принаймні 8, ще кілька перебувають під загрозою закриття. Співробітники кажуть – їх закривають на догоду конкурентам з "Кулиничей". Хлібороби вже пікетували "Київхліб" та влаштовували акцію протесту, але це не допомогло.

 

Теги: Київ , хліб