Міліція й опозиція знову не зійшлись у "всталих"

Галина Танай
13 червня 2013р. 17:58

Відбувся черговий мітинг у рамках акції "Вставай, Україно" - на цей раз у Миколаєві. "Батьківщина" нарахувала біля Каштанового скверу нарахували від шести до восьми тисяч людей. Про це заявляє "Батьківщина". Міліція ж уже традиційно нарахувала тисячу учасників. 

Мітинг відбувся у накйкращих традиціях "вставання" - з промовами лідера "Батьківщина" Арсенія Яценюка та голови "Свободи" Олега Тягнибока. При цьому "Свобода" заявила, що вночі напередодні акції працівники комунальних служб організовано зривали опозиційні листівки з оголошенням про акцію. З самого ж ранку невідомі нібито розклеювали містом листівки провокативного змісту.

Останній мітинг опозиції у рамках акції "Вставай,Україно!" відбувся у Хмельницькому. На акцію опозиції "встало" близько п'яти тисяч осіб. 29 травня засуджена екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликала опозицію та владу припинити проводити мітинги по Україні: "Я закликаю в цій декларації заявити про взаємне припинення акції «Вставай, Україно!» та так званого «антифашистського» руху і визначити спільний план дій щодо інтеграції України до Європейського Союзу", - сказала Тимошенко. А 11 червня лідер партії "УДАР" Віталій Кличко заявив, що вважає за  доцільне призупинити  акції "Вставай, Україно!" на літній період.

Теги: Яценюк , Свобода , Вставай Україно , Київ