Суд не випустив сина Джемілєва з під-арешту

Галина Танай
13 червня 2013р. 18:38

Суд не випустив сина Джемілєва з під-арешту

Суд не випустив сина голови Меджлісу Мустафи Джемілєва з-під арешту. Відмову мотивували тим, що наразі Хайсер Джемілєв проходить психолого-психіатричну експертизу. Про це повідомляють "Новини Криму" з посиланням на прес-секретаря Меджлісу кримськотатарського народу Лілію Муслімову.

Суд відмовився  задовольнити апеляцію, подану адвокатом Хайсера Джемілєва. Після обстеження  в Республіканській психіатричній лікарні стане відомо, судитимуть Джемілєва-молодшого чи залишать на лікування в стаціонарі.

27 травня молодший син Мустафи Джемілєва Хайсер Джемілєв - з необережності вбив людину з вогнепальної зброї. Київський райсуд Сімферополя обрав запобіжний захід у вигляді двомісячного утримання під вартою і призначив низку експертиз, зокрема й судово-психіатричну. Мустафа Джемілєв також повідомив, що його молодший син раніше лікувався від психічного розладу. 30 травня голова Меджлісу заявив, що готовий скласти депутатський мандат через вчинок свого сина, якщо цього вимагатиме Верховна Рада України. 

Теги: Київ , Джемілєв , суд , вбивство , Меджліс