WebMoney: електронні гаманці працюють

Олесь Лук'яненко
14 червня 2013р. 8:13

В компанії WebMoney.UA заявляють, що наразі працюють всі нутрішні операції з U-гаманцями, а також в компанії повністю відновили і забезпечують технічну базу для цих процесів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

В компанії зазначають, що обшуки та заблокування вони не можуть назвати законними і такими, що піддаються чіткому поясненню. "Затвердження офіційних джерел про те, що система WebMoney використовується для ухилення від сплати податків, є абсурдним, оскільки сплата податків і зборів є обов'язком кожного конкретного громадянина чи суб'єкта господарювання, незалежно від того, яку саме форму розрахунків вони використовують для одержання доходів: готівкові гроші, безготівкові гроші чи інші фінансові активи", - йдеться в повідомленні. "Повідомляємо, що, незважаючи на твердий правової базис, перевірений багаторічною практикою і підтверджений висновками правових експертиз, нами з кінця 2010 року робляться спроби узгодити правила системи електронних грошей в НБУ, проте фінальна редакція цих правил так і не була розглянута регулятором, про що прямо повідомляється у відповіді НБУ на запит нашого банку-партнера від 25.05.2011", - заявляють в компанії. Також в компанії додають, що їхніми правилами заборонена участь у фінансових пірамідах та називають такі твердження абсурдними.

12 червня київський офіс системи інтернет-розрахунків "WebMoney.UA", а також домівки кількох топ-менеджерів компанії - обшукали, було вилучено сервіри компанії. Варто зазначити, що з 2009 року Нацбанк відмовляється погоджувати правила роботи WebMoney в Україні, не вважаючи її системою онлайн-платежів. У жовтні 2012 року парламент ухвалив закон, що посилює контроль за функціонуванням систем електронних грошей. Емітувати їх відтепер можуть тільки банки. 13 червня податкова заблокувала більше 60 мільйонів гривень на рахунках системи онлайн-платежів WebMoney.UA.

Теги: Київ