З`явилося відео бійки з суддею в Харкові

Олесь Лук'яненко
14 червня 2013р. 8:59

Харківський канал АТН оприлюднив відео з камер спостереження з місця подій в ніч на середу біля ресторану "Старгород", де суддя Денис Невядомський Київського райсуду Харкова побився з одним з відвідувачів.

З відео видно, як декілька чоловіків спочатку про щось розмовляли, а потім один одного ударив в обличчя. Від чого останній падає, швидко встає і намагається віддячити кривднику. За версією прокуратури, суддя просто відзначав день народження одного з друзів, випив лише келих пива, і, проходячи повз компанії росіян, зробив їм зауваження, щоб ті вели себе пристойно. Після цього, вже на вулиці, один з іноземців несподівано вдарив його по обличчю, далі - до побиття підключилися охоронці закладу та працівники державної служби охорони, які приїхали, за словами прокурора, зовсім на інший виклик. В прокуратурі підтвердили суддя вживав алкоголь, але сп`яніння "прирівнюється до випитого бокалу пива". Коментуючи арешт працівників міліції в прокуратурі додали, що держохоронці перевищили повноваження і протиправно застосували силу до судді. "Незважаючи на те, що вони з`ясували, що перед ними знаходиться суддя в наручниках, на розтяжках, на ньому стояло двоє працівників ДСО і утримували його, після того як вони знали, що це суддя вони утримували 20 хвилин суддю в наручниках, до прибуття працівників прокуратури", - заявив перший заступник прокурора Харківської області Володимир Суходубов. Очевидці розповіли журналістам телеканалу, що суддя поводився неадекватно та намагався вихопити зброю у працівників міліції, лаявся та робив вигляд, що зараз дістане зброю. Крім того, охорона закладу вказала на Невядомського як на того, хто почав бійку. Тільки після цього, наполягають свідки, на нього були одягнені наручники, але міліціонери відразу спробували їх зняти, коли почули, що це суддя. Але Невядомський нібито сам не дав цього зробити і просив друзів його знімати на камеру, погрожуючи розправою.


В ніч з 11 на 12 червня біля одного з ресторанів Харкова сталася бійка за участі судді. Двох працівників держслужби охорони, які були на місці пригоди та зупинили бійку, арештували за перевищення повноважень. За словами прокуратури, їм загрожує до 8 років ув`язнення.

Теги: Харків , бійка , суд