Студенти КПІ спалили паркан забудовника

Олесь Лук'яненко
14 червня 2013р. 10:49

Студенти КПІ спалили паркан забудовника

Студенти КПІ 12 червня спалили паркан забудовника в перший день після його встановлення на Поляні біля 12 корпусу. Про це повідомляє прес-служба Прямої дії.

Студенти самоорганізувалися в соцмережах о 23:00 та демонтували паркан, на місці якого були тільки робітники без дозвільних документів. Секції паркану вони перенесли на Площу знань, де зараз проходить реконструкція плитки, склали в багаття та спалили.

Як вдалося повідомляє прес-служба, замовником будівництва паркану є Київміськбуд, а генпідрядником - другий трест Київміськбуд.За їхніми даними, на Поляні повинно виникнути нове кафе. У профспілці вважають, що проблема комплексна: "невпорядкованими ларьки і кафешки в університетах, реклама, курсові та розрахунки за гроші, платні послуги та хабарі - це все прояв тенденції до ще більшої комерціалізації освіти, перетворення його на товар". Також студенти додають, що відмовилися від "непроханої" допомоги з кола "політиканів та ксенофобів", бо не хочуть співпрацювати з будь-якими політичними партіями. Раніше "Студентська свобода" також повідомляла, що паркан було знесено.

 

Текст новини виправлено у зв`язку з помилкою журналіста.

Від імені редакції вибачаюся, що зарахував перемогу всіх небайдужих лише до однієї організації, яка надіслала прес-реліз. 

 

 

Теги: Київ , КПІ