Ще одного свободівця "запросили" на допит

Ольга Бондаренко
14 червня 2013р. 14:15

Міліція затримала "свободівця" Олексія Воронцова. Про це у Фейсбуці написав відповідальний за зв'язки з громадськістю від "Свободи" Олександр Аронець.

"Щойно було затримано свободівця, студента Олексія Воронцова. Його витягнули прямо з гуртожитку і привезли у Шевченківський райвідділок. Поки в якості свідка, але зважаючи на те, як швидко вони можуть саме свободівцям перекваліфікувати статус у "підозрюваного", цього слід очікувати", - написав Аронець. За його словами, це затримання пов'язане із подіями під час мітингів 18-го травня. 

13 червня у прес-службі "Свободи" повідомили про те, що міліція розпочала нову хвилю політичного терору проти "Свободи", а проти активістів партії намагаються порушити кримінальні справи. Того ж дня голову Солом’янської районної організації "Свободи" в Києві Ярослава Лисенка викликали на допит до Шевченківського райвідділку міліції у якості свідка щодо подій у столиці 18-го травня. Вже по прибутті до відділку йому повідомили, що він є підозрюваним за хуліганство, вчинене групою осіб. 11 червня у прокуратурі повідомили, що встановили ще чотирьох підозрюваних у нападі на журналістів 18-го травня під час мітингу опозиції. Тоді журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера Влада Соделя побили біля Софійської площі. Депутат від Свободи Андрій Іллєнко заявив, що влада намагається дискредитувати націоналістів і буде організовувати напади на блогерів та журналістів. 

Теги: Київ , Свобода , міліція , допит