18-річну голодувальницю поклали в лікарню

Ольга Бондаренко
14 червня 2013р. 15:29

18-річну голодувальницю поклали в лікарню

18-річну Аліну Толстопятову, яка протестувала проти закриття хлібокомбінату №12 біля Кабінету Міністрів поклали в лікарню. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі мерії.

Дівчина голодувала три дні у зв’язку з тим, що звільнили її матір, яка пропрацювала на підприємстві 29 років. Протестувальницю привезли в Жовтневу лікарню Києва. Обстеживши дівчину, лікарі встановили інтоксикацію організму та вже поставили 4 крапельниці. До Аліни в лікарню поїхала її мати та інші працівники хлібокомбінату.

У четвер близько 23:00 шпиталізували Людмилу Кваско та направили до лікарні № 18. Наразі ще кілька працівників хлібокомбінату №12 продовжують безстрокове голодування. Вони вимагають Кабінет міністрів та антимонопольний комітет звернути увагу на їхню проблему. З 13 хлібокомбінатів Київщини закрито принаймні 8, ще кілька перебувають під загрозою закриття. Співробітники кажуть – їх закривають на догоду конкурентам з "Кулиничей". Хлібороби вже пікетували "Київхліб" та влаштовували акцію протесту, але це не допомогло. У середу, 13 червня, власник підприємства депутат Владислав Атрошенко пообіцяв не звільняти людей, а заступник голови Київдержадміністрації Анатолій Голубченко пообіцяв в свою чергу, що людей без зарплатні в разі звільнення не залишать.

Теги: Київ , голодувальники , Кабмін , Кабінет Міністрів , акція протесту