Політрада Батьківщини склала свої повноваження

Ольга Бондаренко
14 червня 2013р. 15:41

Політрада "Батьківщини" достроково припинила свої повноваження, щоб обрати нову в суботу. Про це у Фейсбуці повідомив депутат Арсен Аваков.

"Політрада "Батьківщини" достроково припинила свої повноваження. З'їзд у суботу обере новий склад. Чекаємо остаточних правок, позицій і кадрових пропозицій Юлії Тимошенко, і з цим виходимо на з'їзд. Юлія - ​​головний ідеолог і головний мотор цього об'єднання", - написав  Аваков. "Затвердили всі ключові положення і моменти. Не без дискусії - але, як інакше? У нас інакше не буває", - уточнив депутат.

15 червня відбудеться об'єднавчий з'їзд опозиційних сил. 22 травня Арсеній Яценюк оголосив про майбутнє об'єднання очолюваної ним партії "Фронт змін" із "Батьківщиною", в якій він може зайняти один із керівних постів. Обіцянку об'єднати партії лідери семи політичних сил ("Батьківщина", "Фронт змін", "Народна самооборона", "Реформи і порядок", "За Україну!", Народний рух України і "Громадянська позиція") дали напередодні парламентських виборів 2012 року, коли оголосили про створення Об'єднаної опозиції "Батьківщина". Проте до нового об'єднання увійдуть не всі: лідер партії "За Україну!" В’ячеслав Кириленко та лідер "Громадянської позиції" вже заявили, що їхні партії не братимуть участі у злитті.

Теги: Київ , опозиція , Батьківщина , Тимошенко , Яценюк