Торти БКК можуть загинути в боротьбі хлібзаводів

Маша Землянська
14 червня 2013р. 15:57

Торти БКК можуть загинути в боротьбі хлібзаводів

Доля популярних серед киян тортів торгової марки БКК - під загрозою. Після закриття Булочно-кондитерський комбінату, усією випічкою займається хлібокомбінат №12, який і сам наразі опинився на межі ліквідації. 

Сам же Булочно-кондитерський комбінат не працює з квітня. За даними Реєстру фізичних осіб та підприємців, БКК знаходиться у стані ліквідації підприємницької діяльності. Натомість на самій продукції продовжують друкувати усі дані про виробника. "Уся продукція виготовляється на наших цехах. Ані якість, ані технологія виготовлення не змінилася",  - розповіли "Свідомо" у відділі продажів хлібокомбінату №12. Разом з колишнім БКК вони входять до компанії "Київхліб", тобто являються однією мережею, але до квітня працювали під різними торговими марками.


Третій день поспіль під стінами Кабінету міністрів працівники хлібокомбінату №12 продовжують безстрокове голодування. Вони вимагають Кабміну та антимонопольний комітет звернути увагу на їхню проблему. З 13-ти хлібокомбінатів Київщини закрито принаймні 8, ще кілька перебувають під загрозою закриття. Співробітники кажуть – їх закривають на догоду конкурентам з "Кулиничей". У середу, 13-го червня, власник підприємства депутат Владислав Атрошенко пообіцяв не звільняти людей, а заступник голови Київдержадміністрації Анатолій Голубченко дав обіцянку в свою чергу, що людей без зарплатні в разі звільнення не залишать.

Теги: Київ