Батьківщина: До Тимошенко знову не пускають

Ольга Бондаренко
14 червня 2013р. 16:40

До засудженої екс-прем'єрки Юлії Тимошенко не пускають захисника Миколу Титаренка. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

У партії стурбовані цим фактом і припускають, що влада може застосувати до лідера опозиції насильницькі дії і попереджають, що за знущання над лідером опозиції доведеться відповідати. Зокрема, у прес-службі повідомили, що представник Качанівської колонії повідомив Титаренку, що Тимошенко відмовилася від зустрічі з захисниками. "Останній раз у такий самий спосіб, з тими самими абсурдними та нелогічними поясненнями тюремники не допускали захисників до Тимошенко 23-24 квітня 2012 року, через два дні після того, як до Юлії Тимошенко було застосовано насилля", - наголосили в повідомленні.

23 травня Тимошенко відвідали голова представництва Європейського союзу в Україні Ян Томбінський та Посол США Джон Теффт. Проте свого візиту вони очікували майже місяць. 23 квітня про можливість зустрітись із Тимошенко просив і лідер партії “УДАР” Віталій Кличко. Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці. Європейський суд із прав людини 30 квітня визнав необґрунтованим і незаконним досудове утримання під вартою Юлії Тимошенко в рішенні по "газовій справі". Теги: Київ , Тимошенко , захисники