Азаров обіцяє: Податки тільки зменшуватимуться

Ольга Бондаренко
14 червня 2013р. 16:54

Податки в Україні будуть тільки зменшуватимуться. Про це прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив у рамках міжнародної бізнес-конференції "ABC: Ukraine & Partners".

"Я можу твердо сказати, що податки у нашій країні будуть тільки зменшуватися, і ми знайдемо оптимальне співвідношення між необхідністю бюджетних затрат і необхідністю вкладати кошти у капітальні видатки, розвиток і так далі", - заявив Азаров. Він також зазначив, що Уряд ще не прийняв остаточного рішення щодо активів на продаж алкогольних, тютюнових виробів і пива, адже тут мова йде ще й про здоров’я людей. 

З 1 серпня в Україні почнуть діяти нові акцизні марки на цигарки та алкоголь, що означає здорожчання цієї продукції. 28 травня 36 народних депутатів з усіх партій підписали звернення до президента Віктора Януковича і прем'єра Миколи Азарова з проханням посприяти голосуванню за законопроекти про підвищення акцизів на пиво і передачу виручених коштів на добудову нового корпусу лікарні "Охматдит". З 9 травня почав діяти новий податок для заробітчан, що працюють за кордоном. 5 червня Кабмін запропонував брати податок за ноутбуки та мобілки. 3 червня у Податковій розробили проект постанови, яка дозволить слідкувати за покупцями Duty free. 

 

Теги: податки , Азаров , Київ