Тюремники: Тимошенко проміняла побачення на масаж

Ольга Бондаренко
14 червня 2013р. 17:24

У пенітенціарній службі заявили, що засуджена екс-прем'єрка Юлія Тимошенко не зустрілась із своїм захисником через те, що перебувала на масажі. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Також у повідомленні тюремники наголосили на тому, що ніколи не чинили перешкод у побаченнях Тимошенко з її адвокатами. За словами тюремників, незважаючи на рекомендації німецьких лікарів припинити масажні процедури, Тимошенко продовжує вимагати проведення їй масажів. "Тому сьогодні, саме у час прибуття адвоката, засуджена перебувала на масажі, тому і працівники колонії, і, відповідно, адвокат чекали на завершення цієї процедури", - сказано в повідомленні. Після цього Тимошенко нібито заявила, що не має бажання сьогодні спілкуватися із захисником, і попросила переказати від неї вибачення. Натомість Титаренко, за повідомленням тюремників, відмовився поставитися з розумінням до позиції та бажання своєї підзахисної і почав поширювати неправдиву інформацію з цього приводу в ЗМІ. У той же час, у прес-службі "Батьківщини" заявляють, що  стан здоров‘я Юлії Тимошенко різко погіршився, а тюремники замовчують цю інформацію та не допускають захисників до неї. Через це вони вимагатимуть якнайскорішого прибуття до засудженої німецьких лікарів.

Вдень у "Батьківщині" повідомили, що до Юлії Тимошенко не пускають захисника Миколу Титаренка. Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці.  Європейський суд із прав людини 30 квітня визнав необґрунтованим і незаконним досудове утримання під вартою Юлії Тимошенко в рішенні по "газовій справі". 


Теги: тюремники , Київ , Тимошенко , захист , Укрзалізниця