Хлібороби-голодувальники оголосили вимоги Кабміну

Ольга Бондаренко
14 червня 2013р. 17:38

Хлібороби-голодувальники оголосили вимоги Кабміну

Голодувальники з хлібокомбінату №12 підприємства "Київхліб" оголосили нові вимоги до Кабінету Міністрів. Текст вимог оприлюднили у прес-службі партії "Свобода".

Хлібороби вимагають:

1.       Забезпечити збереження робочих місць 426-ти працівникам хлібокомбінату №12

2.         Негайно провести перевірку та звільнити керівний склад ПАТ «Київхліб», які довели своїми діями працівників хлібокомбінату до голодування.

3.         Створити слідчу комісію задля вивчення та контролю виконання інвестиційних зобов’язань з боку інвестора ПАТ «Київхліб». Матеріали перевірки оприлюднити в найкоротший термін.

4.         Негайно звернутися до Генерального прокурора України з вимогою провести комплексну перевірку економічної діяльності ТОВ «Хлібокомбінат «Кулиничі», в якій вбачаються серйозні зловживання та маніпуляція задля уникнення оподаткування на сотні мільйонів гривень.

5.         Перевірити причетність голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка, який. за наявними у нас фактами, силою примушує очільників районних адміністрацій та міських голів Київщини незаконно встановлювати кіоски ТОВ «Хлібокомбінат «Кулиничі» без відповідних дозволів, зокрема в м.Вишневому.

6.         На законодавчому рівні врегулювати ринок збуту соціальних сортів хліба з метою недопущення недоброчесної конкуренції та зниження якості хлібної продукції, а також скасувати сплату ПДВ на соціальні сорти хліба їхнім виробникам, що приведе до зниження ціни хліба для українців.

7.         Звернутися до антимонопольного комітету з вимогою провести перевірку та вжити відповідних заходів відносно ТОВ «Хлібокомбінат «Кулиничі», які одночасно демпінгують та знищують хлібну галузь Києва.

8.         З метою недопущення зради державних інтересів шляхом знищення хлібної галузі України та міста Києва зокрема зарахувати всі міські хлібокомбінати до переліку стратегічних підприємств, які не підлягають приватизації. Адже у разі техногенних катастроф, стихійного лиха або ж військового часу, підприємства, що випікають хліб, є ключовими.

9.         Не допусти закриття хлібокомбінатів міста Києва, які працюють нині, та відновити роботу всіх уже закритих та знищених хлібозаводів столиці.

10.       Повернути ПАТ «Київхліб» у комунальну власність міста.

11.       Негайно звільнити з займаних посад спеціалістів Кабінету Міністрів України з роботи зі зверненнями громадян, а саме п.Швеченка та Олександра Іллєнка в зв’язку з неповагою до голодувальників та насмішками на їхню адресу.

Третій день поспіль під стінами Кабінету міністрів працівники хлібокомбінату №12 продовжують безстрокове голодування. Одну голодувальницю вже госпіталізували, іншу - забрала швидка. Вони вимагають Кабміну та антимонопольний комітет звернути увагу на їхню проблему. З 13-ти хлібокомбінатів Київщини закрито принаймні 8, ще кілька перебувають під загрозою закриття. Співробітники кажуть – їх закривають на догоду конкурентам з "Кулиничей". У середу, 13-го червня, власник підприємства депутат Владислав Атрошенко пообіцяв не звільняти людей, а заступник голови Київдержадміністрації Анатолій Голубченко дав обіцянку в свою чергу, що людей без зарплатні в разі звільнення не залишать.

Теги: Київ , Кабмін , акція протесту , голодувальники , київхліб