Приклад для наслідування АБО ДАВАЙТЕ ВЧИТИСЯ ЖИТИ.

Николай Савенко
14 червня 2013р. 19:03

Кому зараз легко живеться на землі? Мільйони людей на землі кожен день кудись поспішають, квапляться при цьому, не усвідомлюючи, наскільки буває, прекрасне і радісне життя. Тільки, коли в житті відбуваються неприємності, тільки тоді людина починає замислюватися про багато речей, про які вона раніше і не замислювалась.

У кожного з нас є своя місія, в незалежності від національності, соціального статусу, стану здоров'я, віри сповідання або атеїзму, виховання, поглядів на життя чи переконань.

Протягом життя, кожному з нас доводиться стикатися з безліччю людей, спілкуватися з ними і підтримувати, будь-які відносини. Дружити, конфліктувати, ставитися з повагою або з неприязню, це наше право, адже кожна людина, це, перш за все індивідуальність. 

Бувають моменти, коли нам доводитися бувати і в ролі педагога для інших, а також у ролі учнів, взявши на замітку свої помилки, не забуваючи їх і роблячи при цьому правильні висновки, щоб надалі намагатися не наступати на «одні і ті ж граблі».

Скільки життєлюбства й оптимізму є у людей з обмеженими, фізичними можливостями, звичайно не у всіх, але у багатьох.

Я був шокований, коли прочитав статтю про Ніка Вуйчича. З самого народження будучи інвалідом, він не впав духом, хоча у минулому був дуже близький до цього. У нього немає ні рук, ні ніг, а він веде активний спосіб життя, подорожує по світу, одружений і має дитину.

А якщо, наприклад, подивитися на деяких здорових особистостей нашого суспільства, тих, хто зловживає спиртними напоями, захоплюється наркотиками, сигаретами, безладними статевими зв'язками, вчиненням різних правопорушень. Тоді напрошується питання: хто в такому випадку має інвалідність?

У когось пішла дівчина кохана, від когось пішов хлопець і що відразу виникають думки про суїцид? Киньте, відпустіть від себе цих людей, вони вчинили з вами так, тому що ви заслуговуєте більшого, а ви відразу в паніку, відразу думки, що мовляв, життя закінчилося. Ні, ви не праві, життя взагалі-штука, цікава і вона варта того, щоб жити.