ГПУ: Кожен третій перевізник працює нелегально

Ольга Бондаренко
14 червня 2013р. 19:21

ГПУ: Кожен третій перевізник працює нелегально

Кожен третій перевізник в Україні працює нелегально. Про це повідомила начальник Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Генпрокуратури Ірина Зарубинська.

Зарубинська повідомила про те, що у сфері автомобільних перевезень існують істотні проблеми щодо додержання законності. За її словами, з початку року рівень аварійності з вини водіїв ліцензованого автотранспорту зріс учетверо. У зазначених ДТП загинуло 22 особи, що на 10% більше, ніж торік. "Дозволи на спеціальні міжнародні перевезення та право відкриття маршрутів незаконно надаються на п'ять років, замість встановленого законом трирічного терміну. Крім цього, за наявності підстав для їх закриття відповідні рішення безпідставно не приймаються", - сказала Зарубинська.

27 лютого на п’ятнадцяти маршрутах по Київській області автоперевізники не вийшли в рейс, через протест проти нечесного проведення  тендерів, за яким більшість маршрутів отримав підприємець з Одещини. Через мітинг також було звільнено начальника управління, яке відповідає за транспорт в обладміністрації Сергія Діденка. 

Фото: corruptua.org.

Теги: громадський транспорт , транспорт , Київ , Генпрокуратура