Азаров: Альтернативи Януковичу немає

Ольга Бондаренко
14 червня 2013р. 19:53

Прем'єр-міністр Микола Азаров переконаний в тому, що Україну очiкує сiм рокiв полiтичної та економiчної стабiльностi, оскiльки альтернативи нинiшньому президенту Вiктору Януковичу немає. Про це він заявив на прес-конференцiї.

"Будь-хто, хто проаналiзує полiтичну ситуацiю в країнi неупереджено i незашорено, побачить, що в України є приблизно сiм рокiв стабiльностi. Це незаперечний факт. Звичайно, вибори є вибори президента, але очевидно, що альтернативи нинi дiючому президенту немає", - цитує Азарова "Інтерфакс-Україна".

Нещодавно депутат від Партії регіонів Олег Царьов заявив, що лідер "УДАРу" Віталій Кличко є головним конкурентом Віктора Януковича на майбутніх президентських виборах. 21 травня у Центрі Разумкова повідомили, що президент Віктор Янукович менше ніж на 5% випередив би лідера партії УДАРу Віталія Кличко, якби вибори президента відбулися найближчим часом. У той же час, у соціологічному дослідженні  компанії GfK Ukraine повідомляється про те, що рейтинги Віталія Кличка та його партії вже зрівнялися із рейтингами президента Віктора Януковича та Партії регіонів.

Теги: Київ , Янукович , Президент , Азаров , Кличко , вибори