Голодування за хлібзавод "зупинила" лікарня

Маша Землянська
15 червня 2013р. 15:38

Голодування за хлібзавод "зупинила" лікарня

Працівниці хлібокомбінату №12, який опинився на межі закриття, що з 12-го червня оголосили голодування під Кабінетом міністрів - тимчасово призупинили акцію. Справа не в тому, що люди досягли поставлених цілей - троє голодувальниць опинилися у лікарні.

Першою до лікарні потрапила Людмила, за нею на лікарняне ліжко поклали 18-річну Аліну. Вночі 14-го червня швидку допомогу викликали Оксані. Олена, яка фактично залишилась одна, вирішили призупинити акція. Проте жінка запевняє: вимоги їхні це не скасовує.

Голодувальники вимагають від Кабміну та антимонопольний комітет звернути увагу на їхню проблему. З 13-ти хлібокомбінатів Київщини закрито принаймні 8, ще кілька перебувають під загрозою закриття. Співробітники кажуть – їх закривають на догоду конкурентам з "Кулиничей". У середу, 13-го червня, власник підприємства депутат Владислав Атрошенко пообіцяв не звільняти людей, а заступник голови Київдержадміністрації Анатолій Голубченко дав обіцянку в свою чергу, що людей без зарплатні в разі звільнення не залишать.

Теги: Київ , хліб