Суд поновив кримінальну справу проти Власенка

Ольга Бондаренко
16 червня 2013р. 16:31

Колишня дружина адвоката Сергія Власенка Наталя Окунська домоглася того, аби суд поновив кримінальну справу проти її екс-чоловіка за невиконання рішення суду. Про це вона написала у Фейсбуці.

Судова тяганина між подружжям триває вже кілька років. Окунська неодноразово звинувачувала Власенка в ухилянні від сплати аліментів, угоні авто та невиконанні рішення суду. Цього разу вона виклала фото рішення Печерського райсуду, в якому йдеться про поновлення справи проти Власенка. У разі визнання екс-депутата винним, йому загрожує до трьох років позбавлення волі, або ж штраф у розмірі від 286 750 до 573 500 гривень.

31 травня Окунська заявила, що буде балотуватися на тому ж окрузі, де і її колишній чоловік.  Таке рішення жінка прийняла після того, як в Батьківщині заявили про те, що Власенка висунуть в кандидати у Верховну раду по одному з п`яти проблемних округів. Наразі триває справа за якою Окунська вимагає від Власенка дозвіл на виїзд за кордон для їхньої доньки, половину машини та половину будинку. 6 березня Вищий адмінсуд достроково позбавив захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського мандату за сумісництво державної служби із адвокатською діяльністю.

 

Теги: Київ , Власенко , Окунська