Журналіст розшукує однокурсників Королевської

Ольга Бондаренко
16 червня 2013р. 17:19

Журналіст розшукує однокурсників Королевської

Луганський журналіст Олег Перетяка намагається знайти однокурсників міністра соціальної політики Наталі Королевської по Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля. Про це він повідомив у Фейсбуці.

Журналіст закликає відгукнутись всіх, хто може підтвердити факт свого навчання протягом1993-1997років в цьому університетіспільноз Королівською.  "Я - ненардепГ.Москаль,який був готовийорганізувати зустрічоднокурсниківКоролевської,алечомусь ніхто невідгукнувся.Однак у мене єобгрунтовані сумнівив тому,що героїнямогожурналістського розслідуванняреальновчиласяв цей час.Наразі здійснюютьсяслідчі дії в рамкахкримінального провадження стосовнопосадових осібСНУ ім.В.Даля.Лишереальнісвідкиможуть допомогтислідству. Аналогічне проханняідо викладачів,яківчилистуденткуКоролевськуН.Ю.Відгукнітьсяна мійзаклик!Допоможемослідству!", - написав журналіст.

14 січня  депутат від "Батьківщини" Геннадій Москаль заявив, що у міліцейських зведеннях натрапив на заяву Наталії Королевської про те, що вона загубила диплом, ідучи пішки вулицями Луганску. Медіа одразу кинулися висувати свої гіпотези про те, що диплома насправді і не було, а ця заява зроблена навмисно - адже "загубився" документ за день до призначення Королевської міністром соціальної політики. 

 

Теги: Київ , Королевська , диплом , освіта