Суд повернув Ющенку ділянку на Андріївському

Олесь Лук'яненко
17 червня 2013р. 11:15

Три судові інстанції визнали недійсним рішення Київради, ким було скасовано договір оренди ТОВ «Фірма «Сула» земельної ділянки на Андріївському узвозі, 33/6 у Києві. Про це пишуть Наші гроші з посиланням на постанову Вищого господарського суду.

Договір оренди цієї ділянки площею 0,06 га Київрада і фірма «Сула» уклали у квітні 2006 року. Фірма отримала ділянку в користування на 25 років для будівництва ресторану в комплексі з магазином по продажу товарів мистецтва та виставковим залом. У квітні 2012 року Київрада розірвала договір оренди через те, що фірма не проводила будівництво протягом трьох років з моменту реєстрації угоди. Але фірма оскаржили в суді, посилаючись на незаконність акту, якими встановили порушення, і перемогла.

Нинішніми основними власниками ТОВ «Фірма «Сула» є брат колишнього президента України Віктора Ющенка Петро Ющенко із дружиною Оленою. Крім того, майже 8% у компанії належить ТОВ «Вінд Стрім», власником якого значиться Євген Гречуха. Протягом 2008-2011 років співвласником ТОВ «Фірма «Сула» був також донецько-грецький мільярдер Леонід Юрушев, відомий близькістю до Партії регіонів. Як повідомляли ЗМІ, ТОВ «Фірма «Сула» фігурувало у гучному скандалі щодо незаконного виділення близько 30 земельних ділянок під забудову у Києві. На Андріївському узвозі, 33/6 «Сула» передбачала збудувати ресторан на 60 місць, магазин із продажу товарів мистецтва, виставковий зал, апартаменти для ВІП-персон і паркинг на 24 автомобіля.

 

Теги: Київ , Ющенко