У вівторок-відкриття «Дзеркала архіву» фон Гардера

Галина Танай
17 червня 2013р. 11:24

У вівторок-відкриття «Дзеркала архіву» фон Гардера

Обличчя людей, які зникли в безвісті часу і так і не назвали нам свої імена. Десять тисяч фото – десять тисяч свідків Холодної війни, знайдені на занедбаному горищі у Вінниці. У вівторок, 18 червня, в Інституті проблем сучасного мистецтва на Щорса відкривається «Дзеркало архіву» - проект німецького фотографа-документаліста Бургарда фон Гардера, що повертає українцям частинку втраченої пам'яті. 

"Дзеркало архіву" стане головною подією Міжнародного фестивалю візуальних мистецтв "Візії". Над проектом фон Гардер працював із 2010 року – і тільки зараз виставка приїхала в Україну. Побачити всі 10 тисяч фото під силу хіба найстійкішим: повне слайд-шоу триває рівно 24 години, 10 хвилин і 10 секунд. Крім власне виставки, на відкритті «Дзеркала архіву» покажуть документальний фільм Бургарда фон Гардера «Зарубцьовано – кожна миля смуги смерті», а також  його відео-інтерв’ю із розшуканими мешканцями Вінниці  Ще один сюрприз – на відкриття завітає письменниця Оксана Забужко, яка написала текст до проекту фон Гардера. Детальніше про «Дзеркало архіву» можна почитати в інтерв'ю Бургарда фон Гардера.

Відкриття відбудеться о 18:00 в Інституті проблем сучасного мистецтва на вулиці Щорса, 18 д. Виставка  «Дзеркало архіву» працюватиме до 1 липня. Вхід вільний. 

 

Теги: Київ , Візії , Дзеркало архіву , фон Гардер , виставка