Янукович обіцяє послухати опозицію на днях

Ольга Бондаренко
17 червня 2013р. 13:14

Президент Віктор Янукович планує зустрітись з опозицією найближчими днями. Про це заявив спікер парламенту Володимир Рибак.

"Він готовий зустрітися, але на тому тижні, як ви бачили, були закордонні візити, а сьогодні-завтра як ви знаєте в Україні перебуває президент Білорусі", - сказав Рибак і додав, що зустріч має відбутись з лідерами усіх парламентських фракцій, скоріш за все - в приміщенні адміністрації президента.

6 червня опозиція заблокувала трибуну парламенту з вимогою звіту в Раді президента Віктора Януковича, який натомість звернувся до депутатів через письмове послання. 7 червня лідер фракції "Партії регіонів" Олександр Єфремов на брифінгу заявив про те, що у зв'язку із цим, у Раді готується проведення позачергового засідання. 10 червня Янукович повідомив, що погоджується на зустріч з лідерами парламентських фракцій, проте лідер "УДАРу" Віталій Кличко заявив, що не братиме участі в кулуарних розмовах. 11 червня опозиція ще раз наголосила на публічній зустрічі з президентом Віктором Януковичем за участі представників засобів масової інформації. 

 

 

Теги: Київ , Янукович , опозиція