Доньку Тимошенко таки пустили до мами

Ольга Бондаренко
17 червня 2013р. 15:11

Доньку засудженої екс-прем'єрки Юлії Тимошенко Євгенію таки пропустили до палати її матері у харківській лікарні. Щоправда, у порядку винятку. Про це повідомляє  Державна пенітенціарна служба України.

Затримка побачення виникла, за словами тюремників, внаслідок того, що засуджена відмовилась переходити до іншої кімнати. "Розуміючи мету таких заяв (яка полягає у тому, щоб згодом публічно та безпідставно звинуватити співробітників виправної колонії у, начебто, перешкоджанні побаченню) керівництво колонії у порядку виключення дозволило захисниці провести зустріч із засудженою безпосередньо у медичній палаті", - йдеться у повідомленні пенітенціарної служби. У відомтсві наголосили, що таке рішення було прийнято без жодних на це об’єктивних причини.

Вдень у "Батьківщині" повідомили, що до Тимошенко не пускають доньку. 14 червня у партії також повідомляли про те, що до Юлії Тимошенко не пускали захисника Миколу Титаренка. Того ж дня тюремники заявили, що засуджена екс-прем'єрка Юлія Тимошенко не зустрілась із своїм захисником через те, що перебувала на масажі. Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці.  Європейський суд із прав людини 30 квітня визнав необґрунтованим і незаконним досудове утримання під вартою Юлії Тимошенко в рішенні по "газовій справі". 


Теги: Київ , Тимошенко , Укрзалізниця , засуджена , тюремники