Попов не хоче говорити про вибори

Ольга Бондаренко
17 червня 2013р. 15:58

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов вважає, що наразі питання міських виборів неактуальне. Про це він заявив журналістам на прес-конференції.

"Не хочу вдаватися в політику і не буду глибоко коментувати питання, тому що немає сьогодні виборчого процесу, і нема про що говорити", - цитує Попова "Інтерфакс-Україна"При цьому він заявив, що КМДА буде продовжувати працювати з чинним складом Київради.

Вдень лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що Київрада має сама визначитися з тим, чи потрібен їй київський міський голова. 30 травня Конституційний суд ухвалив рішення, за яким чергові вибори до Київради та мера Києва мають відбуватися одночасно по всій Україні. Повноваження ж нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. За рішенням Конституційного суду ця Київрада зберігається до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім. У неділю півтисячі киян вийшли на акцію протесту, на якій "зачинили" нелегітимну Київраду до виборів.

Теги: Київ , Попов , КМДА , вибори , мерія , Київрада