Проект Фокус продали

Ольга Бондаренко
17 червня 2013р. 19:09

Проект Фокус продали

Компанія "UMH group" продала проект "Фокус", у який входять журнали "Фокус", "Фокус. Красивая страна", сайт focus.ua, українській групі Vertex United. Другий акціонер, Геннадій Боголюбов, також повністю продав свої акції в проекті. Про це йдеться в повідомленні прес-служби UMH group.

Юридичні формальні процедури закритої угоди будуть завершені протягом двох місяців. Суму - сторони не розголошують. Відповідно до підписаного контракту менеджмент проекту в частині продажів, реклами і тиражів, а також організації необхідних виробничих і маркетингових процесів, до кінця 2013 року буде здійснюватися UMH publishing. За даними джерел "Телекритики", однією з причин продажу проекту стало те, що в межах одного медіахолдингу конкурували два громадсько-політичні видання - "Фокус" і "Корреспондент".

Основними власниками групи Vertex United є Олександр Грановський та Борис Кауфман. Група Vertex United заявляє про свій намір співпрацювати з діючими редакціями проектів, підтримуючи стандарти незалежної журналістики.

 

 

Теги: Київ , Фокус