Фірму опозиціонера захоплюють молодики з рушницями

Олесь Лук'яненко
18 червня 2013р. 11:05

Фірму опозиціонера захоплюють молодики з рушницями

У Миколаївській області молодики з рушницями намагалися захопити агрофірму Аркадія Корнацького, який балотувався від опозиції в 132 окрузі на парламентських виборах. Вже є декілька поранених людей, повідомляє кандидат на своєму фейсбуці.

За його словами, міліція та швидка не реагують на виклики. "Близько 80 бритоголових братків із пістолетами та помповими рушницями здійснили спробу проникнути на територію підприємства. Охорона та співробітники агрофірми "відбили" першу хвилю загарбників, тоді ті відкрили вогонь із помпової рушниці", - пише Корнацький. За його словами, одному із працівників поцілили в пах, ще одному – в голову. Зараз, як описує депутат, озброєні «братки» розділилися на дві групи, одна продовжує дертися у ворота, інша пішла в обхід з іншого боку.


 

Корнацький балотувався на виборах у 132 окрузі у Первомайську, де визнали перемогу регіонала Віталія Травянка після того, як беркут штурмом забрав протоколи та печатку окружкому, а потім визнали результати такими, що не підлягають встановленню - округ потрапив до 5-ти проблемних округів..Арсеній Яценюк з трибуни Верховної Ради звернувся до Генпрокурора Віктора Пшонки із закликом розслідувати цей інцидент, як тиск на кандидата в депутати.


Теги: Київ , Миколаїв