Наш "Час життя об'єкта в кадрі" їде в Марсель

Галина Танай
18 червня 2013р. 11:23

Наш "Час життя об'єкта в кадрі" їде в Марсель

Документально-експериментальний фільм "Час життя об'єкта в кадрі", що став однією з найяскравіших стрічок цьогорічного Docudays UA, їде на Марсельський фестиваль документального кіно FIDMarseille. Картина Олександра Балагури, повністю змонтована з фотографій, претендує на нагороду у міжнародній категорії.

 «Час життя об’єкта в кадрі» - це кінодослідження епохи, що почалося з одного-єдиного фото: вісім років тому Олександр Чєкмєньов сфотографував на одеському Привозі молоду безпритульну що спала під прилавком. За кілька років знімальна група  вирушили на знайомий ринок, щоб дізнатися про свою героїню більше. Режисер дізнався, що жінка замерзла під парканом після операції з незаконного видалення органів. Але цей жахливий випадок – лише епізод у загальній картині, яку бачать документалісти.

«Час життя об’єкта в кадрі» знімали в Італії та Україні – Київ, Чорнобиль, Одеса, Дебальцево. Весь фільм змонтували з фотографій. У картині знялись художник Олександр Бабак, літературознавець Єфім Гофман, історик Микола Попелуха, есеїст Марко Нікодемо, поет Массімо Санеллі. 

Фестиваль FIDMarseille стартує 2 липня. Чи переміг Олександр Балагура, дізнаємось 8 липня, у день закриття фесту. 

Теги: Київ , Кіно , Балагура