У Королевської дали 9 млн на нову базу безробітних

Максим Опанасенко
18 червня 2013р. 12:07

Державний центр зайнятості Мінсоцполітики підписав угоду з ТОВ "Айкюжн" на модернізацію програмного забезпечення Єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості, котра спрощує надання статусу безробітного і пошук роботи. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди - 9 420 000 гривень. За ці гроші фірма має удосконалити механізм надання статусу безробітного в базі, організацію працевлаштування осіб, що потребують додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню, підвищити якість аналізу даних і т.д. Послугу купували у одного учасника. Тобто, з ТОВ "Айкюжн" ніхто не конкурував. Чому? В тендерній документації сказано - починаючи з 2010 Єдина інформаційно-аналітична система (ЄІАС) Державної служби зайнятості працює на програмній платформі "Megapolis. Net". Розробником програмної платформи "Megapolis. Net" є Закрите акціонерне товариство "Софтлайн". В 2010 році всі майнові права на програмну платформу "Megapolis. Net" були передані ТОВ "Айкюжн". Відповідно, більше ніхто не може займатися оновленням цієї бази.

За даними "Інформаційно-ресурсного центру", де міститься інформація про всіх підприємців і підприємства, фірма зареєстрована на Василя Стуса, 35-37 (Святошинський район). Керівник - Олександр Дешевий. За даними "Української правди", Дешевий раніше працював юристом в тій самій компанії "Софтлайн", котра і передала "Айкюжн" майнові права на базу. У 2009-му він "засвітився" як один із співзасновників ТОВ "Оператор електронної реєстрації та звітності". Це підприємство стало скандальним завдяки тому, що його "ввели" в систему електронної звітності Державної податкової адміністрації, через котру підприємці мали подавати свої звіти - вже не безкоштовно, як раніше, а за гроші.

 

 

Теги: Київ