З 2-го липня обмежать рух Старонаводницькою

Ольга Бондаренко
18 червня 2013р. 12:35

На вулицях Лаврська, Старонаводницька та Редутна буде обмежено рух транспорту через проведення реконструкції тепломагістралі №1 ТЕЦ-5. Про це повідомляє прес-служба мерії.

З 2-го липня будівельники розпочнуть земляні роботи, демонтаж трубопроводів та залізобетонних конструкцій, які триватимуть до 27 липня. З 17 липня до 25 вересня буде проведено монтаж трубопроводів та будівельні роботи. Паралельно відбуватиметься зворотна засипка та благоустрій територій. До цього часу діятимуть обмеження руху. Після завершення робіт покриття проїжджої частини і тротуарів на ділянках в межах розриття буде відновлено.

У  зв´язку з проведенням робіт по прокладанню електрокабелю до житлового будинку з 17 червня по 7 серпня  - буде частково обмежено рух автотранспорту у Шевченківському районі. Також перекрито кілька смуг і на проспекті Перемоги. Крім того, у зв'язку з проведенням ремонту дороги М-05, Київ-Одеса, з 3-го червня діють обмеження в русі по проспекту Глушкова, на ділянці від Одеської площі до АЗС «ТНК» в обох напрямках.

Теги: дорога , Київ , транспорт , обмеження руху