Тури до Єгипту не продають

Христина Заник
7 лютого 2011р. 12:37

Асоціаця лідерів турбізнесу України (АЛТУ) повідомляє, що турфірми призупинили продаж турів до Єгипту до стабілізації ситуації і організували інформування туристів про потенційну небезпеку.

В АЛТУ спростовують інформацію те, що туроператори продовжують відправляти туристів до Єгипту. Навіть на оплачені тури припинили видачу документів після оприлюднення  рекомендації МЗС утриматись від поїздок до Арабської Республіки Єгипет, - наголошують в асоціації.

Навпаки, літаки, що літають до Єгипту, планово забирають туристів, які відпочивають на курортах Шар-ель-Шейху, Хургади, Дахабу і Таби.  

"5 лютого, до Єгипту вирушило 6 літаків, на борту яких був 31 пасажир, серед яких іноземці і кілька туристів, які отримали документи ще до оприлюднення рекомендації МЗС утриматись від поїздок до Арабської Республіки Єгипет", - йдеться у заяві асоціації.

В Україні працюють 5 туроператорів у напрямку Єгипет: TEZ TOUR, Turtess Travel, Пегас Touristic, Anex Tour і Coral. Всі вони оголосили про призупинення продажів турів до Єгипту до і організували інформування про потенційну небезпеку, - зазначає АЛТУ.