УДАР обіцяє віддати гроші на оздоровлення дітям

Ольга Бондаренко
18 червня 2013р. 16:07

Депутати від “УДАРу” вирішили спрямувати кошти, які їм виділяють на оздоровлення, на потреби хворих дітей. Про це заявила депутат від “УДАРу” Ірина Геращенко.

"Ми хотіли відмовитися від цих грошей на оздоровлення і написати відповідну заяви, але з'ясували, якщо офіційно відмовитися від цих коштів, то вони підуть на інші потреби Верховної Ради, тобто,  в той чи інший спосіб все одно будуть витрачені на утримання депутатів чи апарату парламенту.  Фракція “УДАР” прийняла одностайне рішення - всі кошти спрямувати на допомогу дітям, які борються з тяжкими хворобами, оздоровлення найбільш незахищених громадян та на інші соціальні потреби конкретних людей, які потребують лікування або оздоровлення, але не можуть собі цього дозволити” , - розповіла Геращенко.  Інформація про те, куди конкретно будуть спрямовані всі “оздоровчі” гроші, має бути оприлюднена на партійному сайті. 

17 квітня Мінсоцполітики підписало угоду на закупівлю вдвічі меншої кількості путівок, ніж торік - до "Міжнародного дитячого центру "Артек" на оздоровлення дітей. У той же час, прем'єр Микола Азаров пообіцяв, що цього року буде забезпечено відпочинок і оздоровлення 3 мільйонів дітей.


Теги: гроші , УДАР , Київ