У МВС розказали як спалахнуло побоїще на Оболоні

Ольга Бондаренко
18 червня 2013р. 17:36

В міліції розказали, що бійка на Оболоні почалась із словесної перепалки двох компаній, учасники яких були у нетверезому стані. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Cлідчі з’ясували, що дві компанії гуляли неподалік одна від одної. Між ними зав’язалася словесна сварка, яка врешті-решт переросла у бійку. Зачинщиком конфлікту виступив 28-річний чоловік. Зненацька молодик з биткою накинувся на групу молоді, в результаті чого троє хлопців отримали забиття голови, а дівчина -  живота. "Далі знаряддям, яке вдалося вихопити у розлюченого нападника, хлопці "втихомирювали" вже його", - повідомляють міліціонери. Наразі потерпілі, що отримали тілесні ушкодження у ході з’ясування відносин, перебувають у лікарняному закладі. Згідно із повідомленням, загрози життю будь-кого з учасників конфлікту немає.

16 червня у Києві близько 4:30 ранку біля ТРЦ "Дрімтаун", що на Оболоні, сталося жахливе побоїще. Українці стають жорстокішими та втрачають свою миролюбність - про це свідчать результати дослідження міжнародного інститут економіки та миру. 

 

Теги: Оболонь , Київ