За нерішучість на мітингу покарали 13 міліціонерів

Ольга Бондаренко
18 червня 2013р. 19:47

13 міліціонерів отримали догани за події, що трапились під час мітингів 18-го травня, коли на очах у правоохоронців побили журналістів Ольгу Сніцарчук та Влада Соделя. Про це повідомив начальник київського головного управління міністерства внутрішніх справ Валерій Коряк.

Коряк також заявив, що в окреме провадження винесено справу про напад на БТР, в якому брали участь "свободівці", повідомляє "Телекритика". За словами представників міліції та прокуратури, у справі по БТРу допитано близько 100 осіб, проведена експертиза показала легкі тілесні ушкодження у осіб, які перебували в бронетранпортері та встановлено особу, яка отримала цей транспортний засіб. Але справа просувається складно, оскільки причетні до неї люди знаходяться в різних містах України.

Вдень стало відомо, що у справі нападу на журналістів Ольгу Сніцарчук і Владислава Соделя 18 травня судитимуть чотирьох осіб.  11 червня у прокуратурі повідомили, що встановили ще чотирьох підозрюваних у нападі на журналістів. 18 травня журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера Влада Соделя побили біля Софійської площі. Того ж дня, у центрі перекритого для руху Києва виник інцидент з бронетранпортером. За словами очевидців, військова машина була у супроводі ДАІ та становила небезпеку для людей. Обурений натовп зупинив машину та намагався її перевернути. Після цього машину оточив Беркут, а водія-міліціонера відвели від розлюченого натовпу. В міліції тоді заявили, що військова техніка - розважальна та не загрожує людям. 

 

Теги: Київ , вибори , напад на журналіста