Євро-2012 в України не заберуть

Христина Заник
7 лютого 2011р. 13:18

Президент Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Мішель Платіні заявив, що питання про виключення України вже не є актуальним, а відповідно, Євро-2012 в нашої країни не заберуть.

Про це повідомляє France Football.

"Ситуація повернулася до норми. Україні більше не загрожує призупинення членства", - сказав президент УЄФА.

Скандал виник навколо посади президента Футбольної Федерації України (ФФУ).

28 січня УЄФА звернулась до української федерації з вимогою припинити втручання влади у діяльність ФФУ. Інакше нам загрожувала відмова у проведенні Євро-2012.

"ФіФА (Міжнародна федерація футбольних асоціацій – Свідомо) і УЄФА чекали від української федерації повідомлення, що все добре, до кінця п’ятниці, 4 лютого, і очікуваний лист був отриманий. Тому членство України призупинене не буде. Це стосується як національних збірних, так і клубів", - зазначив Платіні. 

38 колективних членів Федерації футболу України написали лист до ФІФА, в якому відмовляються щодо своїх претензій по зміні кервіництва ФФУ до закінчення Євро-2012 року, - зазначає сайт Чемпіон.  

В грудні минулого року деякі члени ФФУ виступили за відставку президента федерації Григорія Суркіса, заявивши, що він зловживає посадовими повноваженнями. У ФІФА переконані, що це трапилось через втручання влади і не будуть визнавати іншого керівництва. Повноваження Григорія Суркіса закінчаться в 2012.