Укравтодор нарахував 80% відремонтованих доріг

Ольга Бондаренко
19 червня 2013р. 11:56

В Україні з 5,2 мільйонів квадратних метрів дорожнього покриття повністю відремонтовано 80% доріг - 4,1 мільйонів квадратних метрів. Про це повідомляє прес-служба "Укравтодору".

Однак, за словами очільника "Укравтодору" Євгена Прусенка, ці цифри стосуються тільки загальнодержавних магістралей, що зв'язують населені пункти. Що стосується доріг у межах сіл і населених пунктів - за ними стежить муніципальна влада. Не оминули увагою в "Укравтодорі" і ключову причину дострокового руйнування українських доріг. За словами Прусенка, всьому виною великовантажний транспорт.

30 травня прем'єр-міністр Микола АзаровКабінет повідомив, що Кабмін планує цьогоріч ввести грошові штрафи за перевищення у вантажних автомобілях допустимого навантаження, з метою зменшення руйнування доріг. 22 травня Азаров визначив, що в руйнуванні українських доріг винні водії і чиновники, що дозволяють водіям недбало ставитися до дорожнього полотна. 22 квітня прем’єр-міністр України Микола Азаров висловив невдоволення ходом ремонту доріг в Україні. У лютому активісти інтернет-спільноти  "Я ненавиджу Укравтодор" провели акцію протесту з вимогами нормально ремонтувати дороги, та принесли під офіс компанії поламані частини своїх автівок. Подібну акцію тоді ж провели і київські водії.

Теги: Київ , Укравтодор , дороги